Aymakoop Sanayi Sitesi Doluluk Oranı

Aymakoop Sanayi Sitesi Doluluk Oranı

Aymakoop Sanayi Sitesinde toplam olarak 2300 adet iş yeri bulunmaktadır. Bunlardan 1500 adedi faal olarak kullanılmaktadır. Bu da Aymakoop Sanayi Sitesinin doluluk oranının % 85′ini oluşturmaktadır.

Aymakoop Sanayi Sitesi Doluluk Oranı
Aymakoop Sanayi Sitesinde toplam olarak 2300 adet iş yeri bulunmaktadır. Bunlardan 1500 adedi faal olarak kullanılmaktadır. Bu da Aymakoop Sanayi Sitesinin doluluk oranının % 85′ini oluşturmaktadır. Bu sitede kullanılabilir alanın % 15′lik kısmının kullanılabilir olduğunu göstermektedir.
Her ihtiyaca uygun büyüklükte çeşitli işyeri, dükkan ve ofis bulabilme seçeneğine sahipsiniz.

Aymakoop Sanayi Sitesinde Toplam İş Yeri Sayısı
Aymakoop Sanayi Sitesinde toplam olarak 2300 adet iş yeri bulunmaktadır. Bu iş yerlerinden 1500 adedi faal olarak kullanılmaktadır. Aymakoop Sanayi Sitesinin 2300 adet iş yeri sayısı ile toplam istihdam edebileceği kişi sayısı ise 9500 kişidir.Aymakoop Sanayi Sitesinde dükkan kiralamak, satın almak veya depo olarak kullanmak gibi çeşitli ihtiaçlarınızı karşılamak hali hazırda mümkündür.
Ayrıca Aykosan Sanayi Sitesinde hangi ihtiyaçta yani kaç mertekarede işyeri arıyorsanız, isteğinize ya da ihtiyacınıza cevap verecek metrekarelerde işyeri bulmanız mümkündür.

PAYLAŞ
PAYLAŞ