Gizlilik Sözleşmesi

YASAL UYARI

Bu sitenin sahibi ve yürütücüsü S.S AYMAKOOP AYAKKABI VE YAN SANAYİ İŞLETME KOOPERATİFİ 'dİr. Aymakoop İŞLETME Kooperatifi internet sitesindeki tüm dokümanlar AYMAKOOP İŞLETME KOOPERATİFİNİN mülkiyetindedir. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, site'nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.

GİZLİLİK

Aymakoop İşletme Kooperatifi web sitesi'nde yer alan her türlü bilgi sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesi'nde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu yada bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgi'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda , nihai ve güvenilir enformasyonu , Aymakoop İşletme Kooperatifin den temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesi'nde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle Aymakoop İşletme Kooperatifi 'nin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kulacının Aymakoop İşletme Kooperatifi sistemlerinin çalışmasına engel olacak yada işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde Aymakoop İşletme Kooperatifi , kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Aymakoop İşletme Kooperatifi web sitesi, "kullanım şartları"nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme , yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm , yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir..

PAYLAŞ
PAYLAŞ