AYSAF AYAKKABI YAN SANAYİSİNE YÖN VERİYOR

AYSAF AYAKKABI YAN SANAYİSİNE YÖN VERİYOR

3-6 Mayıs 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak olan AYSAF Fuarı, dünyanın dört bir yanından gelen, alanında lider firmaları bir araya getirecek. Fuar, yeni iş anlaşmalarının sağlanmasında öncü olup, katılımcı firmalara yerli ve yabancı ziyaretçilerle buluşma fırsatı sunacak.

Yıllardır ayakkabı ve yan sanayi alanında ihracata önemli katkılar sağlayan AYSAF Fuarı, yenilikçi ürün ve hizmetlerin geniş bir kitleye ulaştırılması ve sektörel yeni iş bağlantılarının kurulması konusunda etkin bir rol oynayacak.
Sektörün, ayakkabı taban sistemleri, deri, suni deri, tekstil, eva, metal ve plastik aksesuar ürünleri, kimyasallar, yapıştırıcılar, makine, ekipman ve üretim teknolojileri ihtiyaçlarına karşılık bulabilmesi adına ideal bir platform sunan AYSAF; ”Moda Yan Sanayide Başlar Mottosuyla çıktığı yolda bir ilke imza atarak ayakkabı yan sanayi Ürün Defilesi ve etkinlikleri ile katılımcı ve ziyaretçilerine farklı bir fuar deneyimi yaşatarak üretici ile alıcı arasında bir kez daha önemli bir köprü görevi görecek.

 

https://www.aysafexpo.com/

PAYLAŞ
PAYLAŞ