AYSAF ÇOK YAKINDA

AYSAF ÇOK YAKINDA

28 kasım - 1 Aralık tarihleri arasında yapılacak olan AYSAF FUARI çok yakında başlıyor.

10 bin ziyaretçi AYSAF için geldi

Ayakkabı yan sanayi sektöründe dünyanın en büyük üç fuarından biri AYSAF-Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı, CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirildi.

 
Yerli ve yabancı 450’nin üzerinde firmanın 1.000’den fazla markasının katıldığı fuar, 60 bin metrekare alan üzerinde gerçekleşti. Fuarı 9 bin 18’i yerli, bin 892’si yabancı olmak üzere toplam 10 bin 910 kişi ziyaret etti.
 
Türk ayakkabı yan sanayi sektörünün gelişiminde önemli rol oynayan AYSAF-Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı, CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirildi. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık, Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Vakfı (TASEV) ve Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD) iş birliğinde ve KOSGEB desteği ile düzenlenen fuara, ayakkabı yan sanayi sektörüne yön veren 450’nin üzerinde firmanın 1.000’den fazla markası katıldı. Bu yıl 59’uncusu gerçekleştirilen ve 9-12 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen fuarda tabandan ökçeye, aksesuardan tekstil ve kimyevi maddelere, deri ve suni deriye kadar sektöre yönelik tüm yeni ve yenilikçi ürünler sergilendi. 60 bin metrekare alanda düzenlenen fuarı dünyanın dört bir tarafından 1.892’si yabancı, 9 bin 18’i de yerle olmak üzere toplam 10 bin 910 kişi ziyaret etti. 
 
2019 İlkbahar /Yaz sezon trendlerinin belirlendiği fuar; Ziylan, Erdoğdu, Derimsan, Modaş, Elit Makine, A-C Makine, Prestij Makina, Fatih Ökçe başta olmak üzere Besa Suni Deri, Politeks Suni Deri, Flokser Tekstili, Onar Kalıp, 3Gen Taban, Opak Taban, Mader, Uyguner Deri, Cevahir Deri ve Cihan Deri gibi sektöre yön veren yerli ve yabancı firmaların katılımı ile gerçekleşti.
 

http://www.cnraysaf.com

PAYLAŞ
PAYLAŞ